فروش فقط در صفحه اینستاگرام به آدرس : shikopiq          

روش ارسال سفارشات:

رسال سفارشات در پیامٌد به سه روش پست پیشتاز ،پیک و تیپاکس انجام می پذیرد. بدیهی است انتخاب ارسال توسط شرکت پست به منزله آگاهی کاربر از شرایط و قوانین آن شرکت تلقی می‌گردد و مسئولیت تأخیر در ارسال یا بروز هرگونه مشکل احتمالی به عهده شرکت مربوطه بوده و پیامٌد مسئولیتی در این زمینه بعهده نخواهد داشت.
همچنین لازم به یادآوری است در هنگام تحویل کالا از شرکت‌های پستی ابتدا نسبت به سالم بودن بسته‌بندی سفارش اطمینان کامل حاصل نموده، سپس رسید دریافت کالا را امضاءنمایید و به منظور سهولت در دریافت سفارش از مامورین پستی کارت شناسایی را همراه خود داشته باشید.


 مدت زمان تحویل:

پست پیشتاز: زمان ارسال و تحویل سفارش توسط پست پیشتاز در شهر تهران 1 الی 2 روز کاری و در سایر شهر‌ها 2 الی 3 روز کاری می باشد.

پیک موتوری (ویژه‌ی شهر تهران): زمان ارسال و تحویل سفارشات توسط پیک موتوری در مناطق 1 تا 14 شهر تهران 1 الی 2 روز کاری می باشد. به منظور هماهنگی زمان ارسال، همکاران ما در ساعات اداری با مشتریان گرامی تماس خواهند گرفت.

- تیپاکس: زمان ارسال و تحویل سفارش توسط تیپاکس در سراسر ایران 48 الی72 ساعت کاری می باشد.

هزینه ارسال:

در حال حاضر کلیه سفارشات از طریق پست پیشتاز و پیک رایگان خواهد بود.

هزینه ارسال تیپاکس متفاوت است بطور مثال:

هزینه ارسال سفارش از تهران-تهران به اصفهان-اصفهان به ارزش 800،000 هزار تومان با وزن 1 کیلوگرم به ابعاد 1*1*1 :

23،873 تومان


جهت پیگیری سفارشاتی که از طریق پست پیشتار ارسال شده‌اند می توانید با استفاده از کد رهگیری مرسوله، از طریق وب‌ سایت سامانه رهگیری مرسولات پستی شرکت پست نسبت به آگاهی از وضعیت مرسوله خود اقدام نمایید. جهت پیگیری سفارشاتی که از طریق تیپاکس ارسال شده‌اند می توانید با استفاده از کد رهگیری مرسوله، از طریق وب‌ سایت شرکت تیپاکس نسبت به آگاهی از وضعیت مرسوله خود اقدام نمایید.